+420 770 134 567 Jugoslávských partyzánů 15, Praha 160 00

Implantologie

Ztráta zubu není nikdy příjemná záležitost. Je s ní spojena nejen bolest, ale i určité společenské vyloučení. Zubní implantáty umožňují vytvořit autentickou náhradu zubu. Funkčně i esteticky jsou výsledné náhrady k nerozeznání od opravdového zubu. Co pacienti často nevědí je, že procedura je zcela bezbolestná.

Chybějící zub nám brání ve svobodném úsměvu mezi lidmi a můžeme se setkat s kritickými pohledy, stejně tak si pohodlně nevychutnáme lahodné jídlo. Proto je velmi důležité, aby k náhradě zubu došlo co nejrychleji a aby působila co nejpřirozeněji.

Zubní implantáty umožňují vytvořit dokonalou náhradu chrupu. Funkčně i esteticky jsou výsledné náhrady k nerozeznání od opravdového zubu. V co nejkratší možné době se tak mohou naši pacienti vrátit ke krásnému úsměvu, navíc bezbolestně.

Pacienty přehledně provádíme celým procesem náhrady, aby věděli, co je čeká a měli také představu o časové náročnosti úkonů. Soustředíme se na výsledné vytvoření plnohodnotné náhrady zubu, která je trvalá a není potřeba ji z úst vyjímat. Ovšem důležité je pro nás také to, aby pacienti během celého procesu neprožívali bolest a zbytečný diskomfort nebo strach.

tym

MDDr. Nima Mahdian, PhD.

Hlavní lékař

Úsměv je naše celoživotní poslání. Na prvním místě
pro nás stojí spokojený pacient nebo pacientka.